Корзина
Нет отзывов, добавить
SONEL.SA
+380442471972
+380442471972
+380442471973
+380503893888
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
  • ТОВ «СОНЕЛ»
  • Статьи
  • Практичне застосування аналізатору параметрів якості електричної енергії у промисловості

Практичне застосування аналізатору параметрів якості електричної енергії у промисловості

Практичне застосування аналізатору параметрів якості електричної енергії у промисловості

Практичне застосування аналізатору параметрів якості електричної енергії у промисловості.

Нещодавно до нас звернулися фахівці одного з комунальних підприємст за допомогою у вирішенні наступної проблеми. На цьому підприємства встановлено дороге обладнання з відповідним захистом.

. Періодично відбувається аварійне відключення обладнання в результаті чого витрачаються кошти на локалізацію аварій. 

Для контролю якості електроенергії нами був запропонований Аналізатор параметрів якості електричної енергії PQM-702UA польської компанії SONEL S.A. Після проведення тиждневого вимірювання цім приладом на вводі живлячої підстанції та складання звіту відповідно до ДСТУ EN 50160, було з'ясовано, що автоматика обладнання налаштована таким чином, що відключає насоси навіть при найменшому провалі напруги, не зважаючи на те, що він не виходить за границі вищезгаданого стандарту якості електричної енергії. Фахівцям підприємства було рекомендовано змінити відповідні налаштування у автоматиці захисту. Таким чином використання Аналізатора параметрів якості електричної енергії PQM-702UA допомогло знайти проблему аварійного відключення обладнання підприємства.

Другие статьи