Продавец ТОВ «СОНЕЛ» развивает свой бизнес на Prom.ua 12 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
Нет отзывов, добавить
SONEL.SA
+380442471972
+380442471972
+380442471973
+380503893888
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина

Квадрокоптери промислові

Квадрокоптер - безпілотний літаючий апарат, який має чотири гвинти, управління яким здійснюється дистанційно. Призначення промислових квадрокоптеров досить широке, їх можна використовувати як апарат для відеозйомки, пошукових операцій, в геодезії, сільському господарстві, безпілотники також можуть використовуватися для доставки вантажів. Професійні дрони все частіше залучаються для виявлення несправнстей у енергетичному господарстві та газових службах. За допомогою безпілотних літальних апаратів можливо своєчасно виявити проблеми з шнфрастуктурними об'єктами та запобігти аварийним ситуаціям.

Квадрокоптери професійного призначення мають велику тривалість і дальність польоту, у більшості з них є функція повернення на точку запуску. Обов'язковою умовою для професійних моделей є наявність гіроскопа - датчика, який контролює стан коптера в польоті, що забезпечує стійкість курсу, запобігає знесення апарату в бік. Велике значення мають дальність і тривалість польоту, які залежать від методу управління безпілотником і надійності акумуляторних батарей.

Сучасні професійні пристрої широко застосовуються для професійної зйомки, а також кіновиробництва завдяки гарному технологічного оснащення, професійним відеокамер, здатним записувати і передавати відео в хорошому дозволі з високою частотою.